[gtranslate]
Previous slide
Next slide

Producent pianki Rebondex

Witamy na stronie firmy Rebondex. Jesteśmy producentem pianki wtórnie spienionej, czyli materiału wytwarzanego ze skrawków drobno zmielonych pianek. Pianka Rebond wyróżnia się przede wszystkim niezwykłą elastycznością. Z tego powodu ma szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. 

Piankę Rebond wykorzystuje się w:

Oprócz tego z przetworzonej pianki PUR produkuje się maty dezynfekujące oraz piankę do mebli

Zapewniamy, że oferowany przez nas produkt to gwarancja najlepszej jakości materiału i bezpiecznego użytkowania. Klienci, którzy dokonają zakupu w naszym sklepie, mogą spodziewać się krótkiego czasu realizacji zamówienia – bez względu na potrzebną ilość produktu. Odpowiednio zabezpieczoną przed uszkodzeniem w transporcie piankę dostarczamy do Klientów w całej Polsce.

Pianka Rebond

Oferujemy Państwu piankę Rebond wykonaną z elastycznej pianki poliuretanowej o gęstości od 50 kg/m3 do 250 kg/m3, która idealnie nadaje się m.in. do wykorzystania jako poduszka kompensacyjna lub materiał do wytłumienia pomieszczeń mieszkalnych, biur oraz maszyn. Pianka Rebond idealnie sprawdza się w produktach takich jak materace i wkładki w meblach tapicerowanych. Jej proces produkcji pozwala wyeliminować udział związków metali ciężkich, dzięki czemu otrzymujemy w pełni bezpieczny produkt, który może być użyty nawet w wyposażeniu rehabilitacyjnym. Nasza pianka Rebond jest odporna na wysokie i niskie temperatury oraz działanie środków chemicznych. Cechuje się także dobrą przepuszczalnością powietrza, a dzięki odpowiedniej gęstości, położona pod wykładziną, zapewnia efekt „miękkiego podłoża” oraz może służyć jako materiał wyciszający pomieszczenia.

Robondex – lider wśród producentów przetworzonej pianki PUR! 

Zakładając naszą firmę, jako cel postawiliśmy sobie uzyskanie tytułu godnego zaufania partnera biznesowego. Nasza determinacja oraz nieustanna chęć rozwoju sprawiły, że w bardzo krótkim czasie staliśmy się jednym z liderów wśród producentów przetworzonej pianki PUR na rynku krajowym. Dbamy nie tylko o jakość oferowanych produktów i kompleksową obsługę Klientów. Rebondex to znacznie więcej! Jednym z naszych głównych założeń jest ochrona środowiska naturalnego poprzez produkcję pianki wtórnie spienionej w drodze eko-recyklingu. Materiały wykorzystywane do produkcji pianki Rebond pochodzą ze sprawdzonych, kontrolowanych źródeł, a nasze produkty posiadają szereg atestów i certyfikatów jakości – od Atestu Higienicznego wydanego przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH, aż po badania palności i izolacji akustycznej przeprowadzone przez Instytut Badawczy BOSMAL.

Innowacyjne technologie stosowane przez producenta pianki Rebondex

Wysoka jakość, liczne atesty oraz duża popularność naszych produktów nie zatrzymują nas w działaniach. Nieustannie dążymy do wdrażania innowacyjnych technologii produkcyjnych w zakresie pianki Rebond. Dzięki temu mamy pewność, że nasze produkty są nie tylko nowoczesne, ale także elastyczne i dostosowane do oczekiwań najbardziej wymagających Klientów.

Jeżeli zależy Ci na bezpiecznych w użytkowaniu, sprawdzonych i jakościowych produktach z pianki Rebond, zachęcamy do zapoznania się z naszym szczegółowym asortymentem.

Postaw na najlepszych!

Każde zrealizowane przez nas zamówienie to:

Wszechstronność

Produkowane przez nas pianki znajdują użytek w każdej dziedzinie życia. Nasi klienci związani są z branżami meblarskimi, medycznymi a nawet samochodowymi.

Jakość

Nasz proces produkcyjny to gwarancja najlepszej jakość mariału oraz krótkiego czasu realizacji zamówienia.

Bezpieczeństwo

Każdy z naszych produktów poddawany jest niezależnym testom jakości i bezpieczeństwa stosowania do użytku codziennego i rehabilitacyjnego.

Transport

Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo transport zakupionego produktu. Zamówienia realizujemy za pomocą specjalnej spedycji.

This site is registered on wpml.org as a development site.