[gtranslate]
Previous slide
Next slide

Producent pianki Rebondex

Witamy na stronie firmy Rebondex. Jesteśmy producentem pianki wtórnie spienionej, czyli materiału wytwarzanego ze skrawków drobno zmielonych pianek. Pianka Rebond wyróżnia się tym, że jest niezwykle elastyczna. Z tego powodu ma szerokie zastosowanie. Wykorzystuje się ją bowiem w wielu gałęziach przemysłu, np. w:

Oprócz tego z przetworzonej pianki PUR produkuje się maty dezynfekujące oraz piankę do mebli. Zapewniamy, że oferowany przez nas produkt to gwarancja najlepszej jakości materiału i bezpiecznego użytkowania. Klienci, którzy dokonają zakupu w naszym sklepie, mogą spodziewać się krótkiego czasu realizacji zamówienia, bez względu na potrzebną ilość produktu. Odpowiednio zabezpieczoną przed uszkodzeniem w transporcie piankę dostarczamy do Klientów w całej Polsce.

Pianka Rebond

Oferujemy Państwu piankę Rebond wykonaną z pianki poliuretanowej o gęstości od 50 kg/m3 do 250 kg/m3, która idealnie nadaje m.in. do wykorzystania jako poduszka kompensacyjna, lub materiał wytłumienia mieszkań, biur, maszyn, idealnie sprawdza się w produktach takich jak materace i wkładki w meblach tapicerowanych. Jej proces produkcji pozwala wyeliminować udział związków metali ciężkich, dzięki czemu otrzymujemy w pełni bezpieczny produkt, który może być użyty nawet w wyposażeniu rehabilitacyjnym. Nasza regenerowana pianka PUR jest odporna na wysokie i niskie temperatury oraz działanie środków chemicznych. Cechuje się także dobrą przepuszczalnością powietrza, a dzięki odpowiedniej gęstości, położona pod wykładziną, zapewnia efekt „miękkiego podłoża” oraz może służyć jako materiał wyciszający pomieszczenia.

Zapewniamy, że wszystkie produkty posiadają niezbędne certyfikaty i atesty, potwierdzające ich wysoką jakość i bezpieczeństwo.

Postaw na najlepszych!

Każde zrealizowane przez nas zamówienie to:

Wszechstronność

Produkowane przez nas pianki znajdują użytek w każdej dziedzinie życia. Nasi klienci związani są z branżami meblarskimi, medycznymi a nawet samochodowymi.

Jakość

Nasz proces produkcyjny to gwarancja najlepszej jakość mariału oraz krótkiego czasu realizacji zamówienia.

Bezpieczeństwo

Każdy z naszych produktów poddawany jest niezależnym testom jakości i bezpieczeństwa stosowania do użytku codziennego i rehabilitacyjnego.

Transport

Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo transport zakupionego produktu. Zamówienia realizujemy za pomocą specjalnej spedycji.

This site is registered on wpml.org as a development site.