[gtranslate]

Pianka pod panele podłogowe

Pianka pod panele podłogowe typu Rebond cieszy się coraz większą popularnością. Łączy w sobie cechy tradycyjnego podkładu z właściwościami wyciszającymi. 

Wytłumienie pomieszczenia pianką PUR jest doskonałym rozwiązaniem dla mieszkań w bloku lub domów wielorodzinnych. Zapewnia prywatność i zwiększa komfort życia codziennego. Produkowany przez nas materiał można kłaść również bezpośrednio pod wykładziny i dywany. Bardzo często wykorzystuje się go w studiach nagraniowych i salach konferencyjnych oraz w celu wyciszenia samochodów. Naszą piankę wtórnie spienioną używa się także do produkcji paneli akustycznych – ściennych i sufitowych. W połączeniu z podkładem pod panele podłogowe daje maksymalną izolację dźwiękową, a do tego jest ciekawym pomysłem na dekorację pomieszczenia.

Zastosowanie pianki pod panele a ogrzewanie podłogowe

Pianka Rebond ma wiele zastosowań, w tym jako podkład pod panele podłogowe. Jednak osoby, które decydują się na ogrzewanie podłogowe, mogą mieć wątpliwości, czy pianka PUR będzie w tym przypadku dobrym wyborem. Jest to nie tylko możliwe, ale wręcz wskazane rozwiązanie. Pianka wtórnie spieniona ma bowiem właściwości termiczne, więc ułożona nad płytą podłogową, oddziela przestrzeń ogrzewaną od nieogrzewanej, zmniejszając tym samym utratę cennego ciepła z pomieszczenia. Poza tym jest szczególnie odporna na ściskanie, co wpływa zarówno na skuteczność izolacji, jak i stabilność podłoża. 

Zapraszamy również do poznania oferty pianki do mebli oraz mat dezynfekujących.

Kiedy warto zainwestować w piankę pod panele podłogowe?

Na montaż pianki pod panele podłogowe warto zdecydować się na etapie budowy lub modernizacji obiektu – szczególnie w sytuacji, kiedy zależy nam na wyciszeniu pomieszczeń w zbiorowych lokalach mieszkalnych. Przetworzona pianka PUR, z której wykonany jest podkład pod panele, skutecznie zatrzymuje ciepło wewnątrz pomieszczeń, co dodatkowo przekłada się na niższe koszty ogrzewania w okresie zimowym.

Doskonała zdolność tłumienia dźwięków sprawia, że podkład pod panele z wtórnie spienionej pianki PUR jest chętnie wykorzystywany również w domach jednorodzinnych, biurowcach, hotelach i różnego rodzaju lokalach użytkowych, w których komfort akustyczny jest niezbędny.

Postaw na certyfikowaną piankę pod panele podłogowe!

Wybierając certyfikowaną piankę pod panele podłogowe, zyskujesz pewność, że spełni ona swoją funkcję, jaką jest izolacja akustyczna, a zarazem będzie bezpieczna w użytkowaniu przez dzieci i zwierzęta domowe. Co więcej, certyfikowana pianka pod panele podłogowe, jaką znajdziesz w naszej ofercie, to wysoce trwały materiał, odporny na rozwój pleśni, grzybów i wilgoci. Dzięki zbitej strukturze pianka nie przepuszcza wody, co jest szczególnie istotne w pomieszczeniach narażonych na kontakt z wodą czy też zawilgocenie.

Podsumowując, wykorzystanie przetworzonej pianki PUR jako podkład pod panele podłogowe, zapewni nie tylko doskonałą izolację akustyczną, ale także zdrowsze i bardziej higieniczne warunki życia. Pianka PUR to materiał, który tworzy środowisko niesprzyjające rozwojowi mikroorganizmów.

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub złożenia zamówienia na piankę pod panele podłogowe prosimy o kontakt z naszymi specjalistami. Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami, jak i Klientami indywidualnymi.

This site is registered on wpml.org as a development site.