[gtranslate]

Zależy Ci na poprawie akustyki wnętrza? Świetnie trafiłeś! W Rebondex znajdziesz wyjątkowe panele akustyczne – ścienne oraz sufitowe, które wykonane są z najwyższej jakości wtórnie spienionej pianki poliuretanowej. Dostępne w naszej ofercie panele występują w różnych kształtach, wymiarach oraz grubościach. Większość parametrów dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb inwestora oraz możliwości i wymagań architektonicznych wnętrza.

Niska waga paneli akustycznych pozwala na ich bezproblemowy, niezwykle szybki montaż przy pomocy niewielkiej ilości kleju. Lekkość oferowanych paneli sprawia, że nie obciążają one konstrukcji ścian i sufitów, a tym samym mogą być montowane na ścianach wykonanych metodą tradycyjną (murowaną), jak i w przypadku suchej zabudowy – z płyt gipsowo-kartonowych.

Gdzie warto zastosować panele akustyczne?

Jak już wspomnieliśmy, głównym materiałem wykorzystywanym do produkcji paneli akustycznych jest wtórnie spieniona pianka poliuretanowa, która skutecznie pochłania dźwięki o różnej częstotliwościach. Dzięki unikalnej strukturze komórkowej panele akustyczne z pianki doskonale absorbują i rozpraszają dźwięki – zapobiegając ich odbijaniu od powierzchni ścian oraz sufitów. W związku z tym bardzo często montuje się je na ścianach sąsiadujących z głośnymi pomieszczeniami – tj. studia nagrań, kina i wiele innych.

Wśród codziennych, standardowych zastosowań paneli akustycznych wyróżniamy:

  • lokale mieszkalne – np. pokój dziecięcy, sypialnia,
  • lokale użytkowe,
  • pomieszczenia biurowe – sale konferencyjne, biura,
  • restauracje, hotele,
  • inne pomieszczenia wymagające redukcji poziomu hałasu.

Panele akustyczne można zastosować także w celu odizolowania pomieszczenia od dźwięków napływających z zewnętrz oraz izolacji akustycznej balkonów i tarasów.

Czym wyróżniają się panele akustyczne?

Panele akustyczne z pianki PUR wyróżniają się szeregiem zalet. Najistotniejsze z nich to:

  • skuteczna redukcja hałasu, echa i tłumienie wszelkich fal dźwiękowych;
  • poprawa akustyki wewnątrz pomieszczenia, w którym zostały zamontowane panele ścienne i sufitowe;
  • lekkość, a tym samym możliwość zastosowania w dowolnym miejscu;
  • łatwy montaż;
  • elastyczność – panele dopasowujemy do indywidualnych wymagań użytkownika oraz możliwości architektonicznych danego pomieszczenia.

Oczywiście nie warto zapominać o bezpieczeństwie użytkowania. Panele akustyczne można z powodzeniem zastosować w pokoju dziecięcym, w pomieszczeniach użytkowanych przez alergików oraz zwierzęta domowe. Co więcej, panele z przetworzonej pianki PUR mogą stanowić ciekawy dodatek do aranżacji wnętrza.

Produkcja i dostawa paneli akustycznych na miarę Twoich potrzeb!

Mając świadomość, że panele ścienne i sufitowe z wtórnie spienionej pianki PUR są najskuteczniejszym sposobem na izolację akustyczną wnętrz, wprowadziliśmy do naszej oferty możliwość składania indywidualnych zamówień na ten rodzaj wyrobów. Podejmujemy się realizacji paneli akustycznych w różnych wymiarach, kształtach i grubościach. Zamówienia realizujemy w ciągu kilku dni roboczych – niezależnie od ilości zakupionych produktów.

Zapraszamy do współpracy firmy oraz właścicieli mieszkań marzących o spokojnych, wyciszonych wnętrzach.

This site is registered on wpml.org as a development site.