[gtranslate]

Pianka wtórnie spieniona

Produkujemy piankę wtórnie spienioną o gęstości od 50 kg/m3 do 250 kg/m3. Z wtórnie spienionej pianki PUR mogą być wykonane poduszki kompensacyjne, maty sportowe, materace do spania, wypełnienia oraz przekładni zabezpieczające, wkładki w meblach tapicerowanych i wiele innych produktów codziennego użytku. Piankę Rebond na życzenie Klientów wycinamy w dowolne kształty. Sprzedajemy ją również w całych blokach. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, co potwierdzają niezależne atesty higieniczne.

Zalety regenerowanej, elastycznej pianki poliuretanowej:

Zastosowanie pianki wtórnie spienionej

Wtórnie spieniona pianka PUR znajduje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Używana jest również przez Klientów indywidualnych do wyciszania aut czy mieszkań. Obszary, w których pianka wtórnie spieniona jest wykorzystywana to m.in.:

  • budownictwo – podkłady pod panele, wykładziny, dywany, izolacja termiczna, akustyczna (mieszkania, domy, studia nagraniowe), warstwa retencyjna i drenażowa (do dachów zielonych),
  • przemysł motoryzacyjny – wygłuszanie samochodów (podsufitki, bagażniki, podłogi, panele drzwiowe, przegrody komór silnikowych, deski rozdzielcze), izolacje termiczne, elementy absorbujące wibracje,
  • sport – materace i maty sportowe (gimnastyka, sporty walki, rehabilitacja), podłogi elastyczne (siłownie, sale gimnastyczne, place zabaw, pokoje zabaw),
  • meblarstwo – wkłady tapicerskie (siedziska, oparcia, podłokietniki, zagłówki), materace, poduszki specjalistyczne,
  • ogrodnictwo – maty do hodowli roślin (uprawy recyrkulacyjne) lub jako podkład pod prawnik.

Z pianki wtórnie spienionej produkuje się również produkty, takie jak:

  • Opakowania – mechaniczna ochrona przedmiotów,
  • Maty hodowlane (maty legowiskowe),
  • Maty dezynfekujące.

Wtórnie spieniona pianka poliuretanowa – elastyczna i innowacyjna formuła

Wtórnie spieniona pianka poliuretanowa to elastyczny materiał, który dzięki swoim wszechstronnym właściwościom oraz szerokiemu zastosowaniu z roku na rok zyskuje na popularności. Oprócz standardowych, wyżej wymienionych zastosowań, nie warto zapominać o tym, że innowacyjna i elastyczna pianka poliuretanowa, która została poddana procesowi wtórnego spienienia, jest wykorzystywana w medycynie. Jej właściwości higroskopijne, antyalergiczność oraz elastyczność pozwalają na wykonywanie specjalistycznych poduszek i materacy ortopedycznych. Produkty wykonane z elastycznej, wtórnie spienionej pianki poliuretanowej przyczyniają się zatem do poprawy komfortu życia Pacjentów unieruchomionych lub narażonych na różnego rodzaju dysfunkcje spowodowane stanem zdrowia.

Bezpieczna, elastyczna pianka poliuretanowa ze sprawdzonego źródła!

Decydując się na zakup elastycznej pianki poliuretanowej poddanej procesowi wtórnego przetworzenia, warto wybrać sprawdzonego producenta. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, mamy świadomość, jak istotne dla Klientów są atesty oraz certyfikaty potwierdzające jakość zakupionych wyrobów. Dlatego też każdy z naszych produktów przechodzi niezależne testy, które potwierdzają bezpieczeństwo użytkowania i spełnienie rygorystycznym norm jakościowych. Dzięki temu nasi Klienci mogą być pewni, że otrzymują w pełni bezpieczny, antyalergiczny i certyfikowany produkt, który pozbawiony jest metali ciężkich i wszelkiego rodzaju toksycznych związków chemicznych.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją oferowanych produktów. W razie pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji!

Idealna do mebli tapicerowanych jak również mat do ćwiczeń

Sposób składania zamówień

Wszystkie zamówienia realizujemy zgodnie z wytycznymi klienta.

Oferujemy dostawę zamówień na terenie całego kraju, jak również Europy. Podczas przygotowywania transportu pianki, pakujemy ją w taki sposób, który uniemożliwia uszkodzenie materiału podczas jego transportu.

Ze względu na indywidualne zapotrzebowanie klientów ceny pianki jest ustalana indywidualnie.

Zapytania o wycenę prosimy kierować poprzez dane podane w formularzu kontaktowym.

1. Wyślij wiadomość

Opisz czym jesteś zainteresowany.

2. Odpowiemy z ofertą

Skontakujemy się z Tobą w sprawie omówienia oferty.

3. Przygotowujemy zamówienie

Rozpoczniemy produkcję i przygotujemy towar do transportu.

4. Zamówienie zrealizowane

Nasz produkt jest już u Ciebie. 🙂

This site is registered on wpml.org as a development site.