[gtranslate]

Rebound polyurethane foam (Type R)

Jest to pianka wytworzona z drobno zmielonej pianki. Dzięki jej specyficznej metodyce produkcyjnej, która wyklucza używania związków metali ciężkich otrzymujemy idealną piankę wszędzie tam, gdzie istotne jest bezpieczeństwo jej wykorzystania.

Ponadto, wszystkie wyprodukowane przez nas pianki posiadają wążny atest higieniczny, który potwierdza spełnienie rygorystycznych norm bezpieczeństwa wykorzystywania w produktach codziennego użytku.

Dzięki niezwykłej właścicowści pianki, która polega na otwartej strukturze komórek nasza pianka idealnie sprawdza się w materacach oraz matach do ćwiczeń, które mogą mieć dowolną twardość przy zachowaniu dużej przepustowości powietrza. Niektórzy z naszych odbiorców pianki bezpośrednio współpracują z branżą rehabilitacyjną, gdzie z powodzeniem painki Rebondex są wyżywane m.in. we wkładach do sprzętu ćwiczeniowego.

Ze względu na dużą gestość pianki, jest ona często wykorzystywana do różnych rodzajów wypełnień w meblach tapicerowanych, szczególnie w zagłówkach czy podłokietnikach.

Rebound polyurethane foam (Type R)

Idealna do mebli tapicerowanych jak również mat do ćwiczeń

This site is registered on wpml.org as a development site.