[gtranslate]

Pianka do mebli

Produkowana przez naszą firmę pianka do mebli typu R stanowi m.in. doskonały materiał do produkcji siedzisk i oparć. Zapewnia maksymalny komfort użytkowania oraz przedłuża żywotność mebli. Pianka sprawia, że pozostają one odporne na trwałe odkształcenia i dłużej zachowują estetyczny wygląd. W efekcie meble są jednocześnie miękkie i sprężyste, co ma szczególne znaczenie w przypadku materaców, krzeseł i kanap. Piankę można wykorzystać też przy produkcji siedzeń samochodowych, ale to nie jej jedyne zastosowanie, ponieważ używana jest również do wyciszania samochodów.

Zastosowanie pianki do mebli typu R w tapicerstwie

Pianka do mebli typu R w porównaniu do innego rodzaju pianek tapicerskich wyróżnia się znacznie dłuższą żywotnością. Posiada dużą sprężystość przez co zapewnia wysoki komfort użytkowania. Dzięki ofercie pianek o różnej gęstości istnieje możliwość dopasowania produktu do odpowiednich części mebla. Na oparcia krzeseł i foteli zaleca się piankę o niskiej gęstości, a na zagłówki i podłokietniki o wyższej. Dla uzyskania możliwie najwyższego komfortu użytkowania mebli, przy ich produkcji stosuje się naprzemiennie pianki o różnej gęstości. W przypadku tego typu zabiegu, mebel nie wymaga sprężyn, przez co cała konstrukcja jest lżejsza. 

Zapraszamy także do poznania oferty paneli akustycznych oraz mat dezynfekujących.

Dlaczego warto zdecydować się na wtórnie spienioną piankę do mebli?

Dostępna w naszej ofercie wtórnie spieniona pianka do mebli wyróżnia się szeregiem zalet. Wśród nich znajdziemy:

  • dostępność różnych gęstości – produkujemy piankę do mebli w szerokim zakresie gęstości – od 50kg/m3 do 250kg/m3. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować jej gęstość do przeznaczenia i rodzaju mebla;
  • certyfikaty i atesty – wykorzystywana przez nas pianka poliuretanowa posiada niezbędne certyfikaty i atesty potwierdzające bezpieczeństwo użytkowania, odporność na ogień, brak metali ciężkich i toksycznych związków chemicznych oraz jakość zgodną z rygorystycznymi normami;
  • możliwość kształtowania dowolnych kształtów i rozmiarów – pianka do mebli jest materiałem niezwykle elastycznym, co znacznie ułatwia proces obróbki i montażu.

Pianka do mebli na indywidualne zamówienie

Mając na uwadze różnorodne potrzeby i oczekiwania Klientów, każde zamówienie realizujemy w oparciu o indywidualne wskazówki. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były w 100% zgodne z założeniami, a tym samym spełniły oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. 

Podejmujemy się produkcji pianki do mebli na zlecenie firm, Klientów biznesowych, jak i odbiorców indywidualnych. Współpracując z nami, możesz skorzystać nie tylko z fachowego doradztwa i pomocy w wyborze produktu o najlepszych parametrach, ale także z dostawy na terenie całej Polski.

Aby uzyskać dodatkowe informacje lub złożyć zapytanie ofertowe na piankę do mebli, prosimy o bezpośredni kontakt.

This site is registered on wpml.org as a development site.