[gtranslate]

Wyciszanie samochodów

Wyciszanie samochodów i innych pojazdów użytkowych przy pomocy pianki wtórnie spienionej, pozwala odciąć się od hałasów powodowanych przez dostające się pod karoserię powietrze. Rozwiązanie to poprawia komfort i bezpieczeństwo jazdy oraz wpływa na lepsze brzmienie systemu audio. Poza blokowaniem hałasu pianka Rebond ogranicza również drgania i wstrząsy. Warto więc zastosować ją przy naprawie powypadkowej auta. Pianka może zostać zamontowana nie tylko w drzwiach auta, ale też pod stopami kierowcy i pasażerów. Ze względu na właściwości wyciszające, nasz produkt sprawdza się także jako pianka pod panele podłogowe.

Jak samodzielnie wyciszyć pojazd?

Profesjonalne wygłuszenie pojazdu pianką wtórnie spienioną to najlepsze rozwiązanie, jeśli zależy nam na maksymalnej izolacji. Pianka PUR skutecznie bowiem wytłumia hałas oraz niweluje drgania. Jej montaż jest naprawdę prosty i nie wymaga wizyty w warsztacie samochodowym. Polega na wypełnianiu wolnych przestrzeni, np. w drzwiach lub desce rozdzielczej metodą natryskową, w celu poprawy akustyki wewnątrz pojazdu. Jedyne, o czym należy pamiętać podczas montażu, to zadbanie o to, aby nie zablokować mechanizmów w aucie ani nie zakryć żadnych otworów. 

Wyciszanie auta za pomocą pianki poliuretanowej to popularne rozwiązanie nie tylko z uwagi na jej właściwości wygłuszające, ale również ze względu na wysoką elastyczność rzeczonego materiału oraz nieprzepuszczalność powietrza. 

Wszystkich zainteresowanych wyrobami z pianji Rebond zapraszamy do poznania oferty pianki do mebli oraz mat dezynfekujących.

Wieloletnie doświadczenie i fachowa wiedza w zakresie wyciszania pojazdów

Wyciszanie pojazdów to jedna z naszych specjalności, którą zajmujemy się już od wielu lat. Wieloletnia działalność, setki obsłużonych Klientów oraz różnorodność produkowanych pianek pozwoliły nam zdobyć cenną wiedzę w zakresie wyciszania samochodów. Pragniemy się nią dzielić z naszymi Klientami, pomagając w wyborze optymalnych rozwiązań. Zawsze kierujemy się indywidualnymi potrzebami użytkowników, dobierając piankę do rodzaju wyciszanego pojazdu i oczekiwań związanych z redukcją drgań oraz hałasu.

Dla nas liczy się nie tylko komfort użytkowania wyciszonego pojazdu, ale także bezpieczeństwo. W związku z tym do produkcji pianki do wyciszania pojazdów stosujemy wyłącznie certyfikowane i atestowane materiały, których jakość i parametry użytkowe zostały potwierdzone niezależnymi testami przeprowadzonymi przez Instytuty Medyczne i Laboratoria.

Z naszą pomocą odzyskasz komfort jazdy – redukując poziom hałasu i drgania nawet w powypadkowych, starszych i zabytkowych pojazdach. 

This site is registered on wpml.org as a development site.