[gtranslate]

Maty dezynfekujące

Oferowana przez nas pianka doskonale nadaje się do produkcji mat dezynfekujących służących do wykładania podłóg. Są to produkty, które nasączone odpowiednim środkiem odkażającym, stanowią skuteczną ochronę przed przenoszonymi na obuwiu wirusami, bakteriami oraz patogenami. Dla jeszcze lepszego działania, maty pokrywa się specjalnym włóknem, które oczyszcza buty z brudu, zapobiegając jego rozprzestrzenianiu się po podłodze. Po nastąpieniu na matę, pod wpływem ciężaru naszego ciała wydostaje się z niej lekko spieniony płyn, który na dłuższy czas oblepia podeszwy butów. Stosowanie mat odkażających jest rekomendowane przez Państwową Inspekcję Pracy w celu walki z koronawirusem. Według zaleceń takie maty powinny znajdować się przy wejściach do biur i hal produkcyjnych, jednak to nie jedyne możliwe ich zastosowanie.

Gdzie stosuje się maty odkażające?

Maty dezynfekujące z pianki typu R stosuje się przede wszystkim w szpitalach specjalistycznych, laboratoriach diagnostycznych i gabinetach weterynaryjnych. Mata odkażająca wykorzystywana jest również w firmach i gabinetach kosmetycznych. Piankę Rebond, z której zrobiona jest mata, można zastosować w fotelach zabiegowych, jest to bowiem idealna pianka do mebli różnego typu. Istnieją też specjalne maty dezynfekujące – tzw. przejazdowe, które wytrzymują nawet nacisk samochodów ciężarowych. Rozkłada się je m.in. na przejściach granicznych, a obecnie także w punktach kwarantanny.

Oprócz tego można spotkać je w:

Jeżeli jesteś zainteresowany wyjątkowymi produktami z pianki Rebond, zapraszamy również do poznania oferty pianki pod panele podłogowe i paneli akustycznych.

Maty dezynfekujące – niezbędny element wyposażenia w każdym gospodarstwie

Prowadzenie własnego gospodarstwa wiąże się z wieloma obowiązkami i wymogami prawnymi, które w znacznym stopniu wpływają na efektywność prowadzonych prac oraz przede wszystkim na jakość oferowanych wyrobów. Jednym z „niezbędników” każdego gospodarza jest specjalistyczna mata dezynfekująca. To ona zapobiega przedostawaniu się groźnych bakterii i drobnoustrojów chorobotwórczych z zewnątrz, a tym samym ogranicza rozwój poważnych chorób u zwierząt. Każdy gospodarz wie, że ograniczenie ryzyka pojawienia się bakterii w gospodarstwie to klucz do sukcesu!

Jak wybrać odpowiednie maty dezynfekujące?

Jako producent mat dezynfekujących z wieloletnim doświadczeniem na rynku doskonale wiemy, jakie produkty są najskuteczniejsze i jakimi kryteriami kierować się podczas ich zakupu. Stojąc przed wyborem odpowiedniej maty dezynfekującej, warto zwrócić uwagę m.in. na lokalizację maty, przeznaczenie oraz optymalny rozmiar. Zamawiając matę w Rebondex, możesz liczyć na wsparcie naszych doradców, a także przygotowanie jej według ściśle określonych, indywidualnych kryteriów. Zapewniamy także możliwość dostarczenia produktów pod wskazany adres.

This site is registered on wpml.org as a development site.