[gtranslate]

Odpowiednie wytłumienie pomieszczeń to jeden z kluczowych aspektów, który należy wziąć pod uwagę podczas projektowania i aranżacji wnętrz. Wykorzystanie wtórnie spienionej pianki poliuretanowej – tzw. pianki Rebond, to zdecydowanie najlepsze dostępne na rynku rozwiązanie w zakresie wyciszenia wnętrz.

W zależności od indywidualnych potrzeb, rodzaju pomieszczenia oraz możliwości przestrzennych naszym Klientom proponujemy różne sposoby wytłumienia pomieszczeń. Najczęściej są to: 

 • ścienne i sufitowe panele akustyczne
 • podkłady pod panele podłogowe, 
 • wkłady tapicerskie, 
 • podkłady pod dywany i wykładziny,
 • wypełnienie wolnych przestrzeni elastyczną pianką Rebond. 

Będąc głównym producentem przetworzonej pianki PUR do wytłumiania pomieszczeń, oferujemy możliwość zakupu całych bloków tego innowacyjnego materiału, jak i gotowych produktów o konkretnych wymiarach, gęstości i kształtach.

W jakich obiektach warto zainwestować w dobre wytłumienie pomieszczenia?

Solidne wytłumienie pomieszczenia jest niezwykle ważne nie tylko w mieszkaniach oraz biurach zlokalizowanych w pobliżu hałaśliwych ulic, centrum miast lub zakładów przemysłowych. Coraz większą uwagę do izolacji akustycznej przykłada się również w przypadku:

 • uczelni wyższych,
 • szkół i przedszkoli,
 • sal konferencyjnych,
 • obiektów sportowych i rekreacyjnych,
 • kin i teatrów,
 • obiektów noclegowych.

Na wytłumienie wnętrza przy pomocy pianki Rebond decydują się także właściciele domów jednorodzinnych – zyskując spokojną, cichą i komfortową przestrzeń, która będzie doskonałym miejscem do wyciszenia i relaksu.

O czym warto pamiętać podczas wytłumiania pomieszczeń? 

Jak wiemy, wytłumione pomieszczenie zapewnia komfort użytkowania, minimalizuje stres związany z dokuczliwymi dźwiękami i hałasem napływającym z zewnątrz, a także istotnie wpływa na zdolność koncentracji. Aby uzyskać wszystkie korzyści, jakie zapewnia wytłumienie pomieszczeń przetworzoną pianką PUR, warto zasięgnąć porady fachowca i wybrać wysokiej jakości materiał o odpowiednich parametrach. Nasza pianka Rebond to sprawdzone rozwiązanie stosowane w celu wyciszenia pomieszczeń prywatnych i służbowych, które zdecydowanie przewyższa pozostałe materiały akustyczne dostępne na rynku.

Jeżeli zależy Ci na efektywnym wytłumieniu pomieszczenia, skontaktuj się z nami już dzisiaj. Chętnie pomożemy w wyborze pianki Rebond o możliwie najlepszych parametrach, kształcie i wymiarach, co znacznie usprawni jej montaż. Zapewniamy szeroką gamę produktów zróżnicowanych pod względem gęstości, twardości, elastyczności oraz kolorystyki. 

Produkowana przez nas pianka Rebond pozbawiona jest wszelkiego rodzaju substancji szkodliwych dla zdrowia, co pozwala na jej zastosowanie we wnętrzach użytkowanych przez dzieci i alergików. Zadbaliśmy również o uzyskanie certyfikatów i atestów potwierdzających jakość oraz bezpieczeństwo pianki.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych. Obsługujemy zlecenia hurtowe, jak i detaliczne na terenie całego kraju. Na indywidualne życzenie Klienta istnieje możliwość dowozu zamówionych produktów pod wskazany adres. 

This site is registered on wpml.org as a development site.