[gtranslate]

Nowoczesne materiały, które są dostępne na rynku, mają naprawdę doskonałe parametry i często zaskakują tym, jak szerokie jest ich zastosowanie. Dobrym tego przykładem jest tzw. pianka wtórnie spieniona. Czy się ona charakteryzuje? Temat ten omawiamy w naszym artykule.

Co warto wiedzieć o piance wtórnie spienionej?

Pianka wtórnie spieniona to nowoczesny materiał, który powstaje z połączenia różnych pianek poddanych obróbce termicznej. To właśnie taka technologia produkcji sprawia, że gotowy materiał wyróżnia się doskonałymi parametrami, takimi jak duża gęstość, elastyczność, twardość, a także odporność na uszkodzenia i nacisk. Warto także dodać, że pianka Rebond wtórnie spieniona jest odporna na duże wahania temperatury i chemię, a przy tym jest paroprzepuszczalna.

Dodatkowo pianka wtórnie spieniona:

Pianka Rebondex – dlaczego warto?

Dlaczego jeszcze warto wybrać piankę wtórnie spienioną, która jest dostępna w naszej ofercie? Na uwagę zasługuje jej uniwersalność i możliwość zastosowania w branżach, takich jak branża sportowa, motoryzacyjna, ogrodnictwo, branża meblarska, czy branża budowlana. Co więcej, proponowane przez nas produkty wyróżniają się najwyższą jakością i są w pełni bezpieczne w użytkowaniu.

 

Na uwagę zasługuje również fakt, że proces produkcji pianki wtórnie spienionej pozwala wyeliminować udział związków metali ciężkich, a końcowy produkt posiada niezbędne certyfikaty i atesty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is registered on wpml.org as a development site.