[gtranslate]

Dobór odpowiednich materiałów przy produkcji materaców ma bardzo duże znaczenie, ponieważ wpływa bezpośrednio na późniejszy komfort ich użytkowania, a także wytrzymałość i trwałość. Tylko wysokiej jakości wypełnienia będą w stanie sprostać wysokim oczekiwaniom użytkowników. Dlatego też materace powstają wyłącznie z odpowiednio dobranych gąbek (pianek) do produkcji mebli tapicerowanych. Jedną z nich jest pianka do mebli typu R. Przekonaj się, jakimi właściwościami się charakteryzuje.

Pianka wtórnie spieniona (typu R) do materaców

Nasza firma specjalizuje się w produkcji pianki wtórnie spienionej typu R, która przeznaczona jest do produkcji mebli, w tym m.in. materaców. Gwarantuje wysoki komfort użytkowania, jest odporna na trwałe odkształcenia i zapewnia długą żywotność. Cechuje się miękkością, sprężystością i elastycznością, co jest szczególnie ważne w przypadku materaców, a także kanap czy krzeseł.

Tym, co wyróżnia piankę typu R spośród innych wypełnień stosowanych w materacach, jest znacznie dłuższa żywotność. Oferuje ona też możliwość dopasowania gęstości produktu do konkretnych potrzeb. W materacach często wykorzystuje się naprzemiennie pianki o różnej gęstości, dzięki czemu nie ma konieczności stosowania sprężyn, a cała konstrukcja jest znacznie lżejsza. Istnieje też możliwość dostosowania poziomu twardości czy elastyczności. Jest to produkt wyróżniający się nie tylko wysoką jakością, ale i bezpieczeństwem stosowania, czego potwierdzeniem są niezależne atesty higieniczne.

Wszechstronne zastosowanie pianki wtórnie spienionej

Produkcja materaców to nie jedyne zastosowanie pianki wtórnie spienionej. Za sprawą swoich właściwości zapewnia wszechstronne możliwości użycia. Są z niej wykonywane również m.in.: poduszki kompensacyjne, maty sportowe, wypełnienia i przekładnie zabezpieczające, meble tapicerowane oraz wiele innych produktów codziennego użytku.

Nasza firma zapewnia piankę typu R sprzedawaną w całych blokach lub wyciętą w dowolne kształty zgodne z potrzebami Klientów. Jesteś zainteresowany pianką wtórnie spienioną? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is registered on wpml.org as a development site.